Gentle User Reminder (4.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Date
da: Dato

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Send Email
da: Send e-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Other
da: Anden

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret
