Gentle User Reminder (4.0.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Send Email
fr: Envoyer un courriel

en: Created
fr: Créé

en: Other
fr: Autre

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Interval
fr: Intervalle

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: Reminder
fr: Rappel
