Gentle User Reminder (4.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Date
hu: Dátum

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Send Email
hu: Email küldése

en: Created
hu: Létrehozva

en: Other
hu: Egyéb

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Interval
hu: Időköz

en: Reminder
hu: Emlékeztető
