Gentle User Reminder (4.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Date
nl: Datum

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Other
nl: Andere

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Reminder
nl: Herinnering
