Gentle User Reminder (4.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Date
pl: Data

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Other
pl: Inne

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Interval
pl: Interwał

en: Reminder
pl: Przypomnienie

en: Reminder message
pl: Treść przypomnienia
