Geo Entity (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: API key
nl: API-sleutel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Embed
nl: Inbedden

en: location
nl: locatie

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: KML File
nl: KML-bestand

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser
