Geo Entity (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
