Geo Entity (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
