Geo Entity (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Area
ca: Àrea

en: Inline
ca: En línia

en: Address
ca: Adreça

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Create new address
ca: Crea una nova adreça

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Embed
ca: Incrustra

en: Not set
ca: Sense establir

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
