Geo Entity (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Area
fi: Alue

en: Inline
fi: Avoin

en: Address
fi: Osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Full
fi: Kokonainen

en: Authored on
fi: Luotu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Embed
fi: Upota

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
