Geo Entity (1.0.0-beta2) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Updated
ht: A jou

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
