Geo Entity (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
