Geo Entity (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
