Geo Entity (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Address
te: చిరునామా

en: Full
te: పూర్తి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
