Geo Entity (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Area
da: Område

en: Inline
da: Integreret

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Full
da: Fuld

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Token
da: Symbol

en: Create new address
da: Opret ny adresse

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: location
da: lokation

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
