Geo Entity (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Full
el: Πλήρες

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
