Geo Entity (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Area
hr: Područje

en: Inline
hr: U istom redu

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
