Geo Entity (1.0.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
