Geo Entity (1.0.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Inline
be: Убудаваны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць
