Geo Entity (1.0.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Inline
bg: В една линия

en: Address
bg: Адрес

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
