Geo Entity (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Updated
de: Aktualisiert
