Geo Entity (1.0.0) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Area
hu: Terület

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Token
hu: Vezérjel

en: Create new address
hu: Új cím létrehozása

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Embed
hu: Beágyazás

en: location
hu: helyszín

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
