Geo Entity (1.0.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
