Geo Entity (1.0.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Area
ru: Область

en: Inline
ru: В линию

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Full
ru: Полный

en: Authored on
ru: Создан в

en: Token
ru: Токен

en: Create new address
ru: Создать новый адрес

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Embed
ru: Вставить

en: location
ru: местоположение

en: Not set
ru: Не установлено

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity browser
ru: Обозреватель сущностей
