Geo Entity (1.0.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
