Geo Entity (1.0.0) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Area
sv: Område

en: Inline
sv: Löpande

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Full
sv: Fullständig

en: Authored on
sv: Författad

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Embed
sv: Bädda in

en: location
sv: plats

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity browser
sv: Objektläsare
