Geo Entity (1.1.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Authored on
ast: Autoría en
