Geo Entity (1.1.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Inline
sl: V vrstici

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
