Geo Entity (1.1.2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Username
id: Nama pengguna

en: Author
id: Penulis

en: List
id: Daftar

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Inline
id: Sebaris

en: Address
id: Alamat

en: Full
id: Penuh

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Embed
id: Lekatkan

en: Not set
id: Tidak disetel
