Geo Entity (1.1.2) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Inline
ms: Dalam baris

en: Authored on
ms: Dikarang pada
