Geo Entity (1.1.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
