Geocode Earth Autocomplete (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Country
hr: Država

en: Settings
hr: Postavke

en: Region
hr: Regija

en: Address
hr: Adresa
