Geocode Earth Autocomplete (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Country
is: Land

en: Settings
is: Stillingar

en: Region
is: Svæði

en: API Key
is: API Lykill

en: Address
is: Heimilisfang

en: County
is: Sýsla

en: Continent
is: Heimsálfa
