Geocode Earth Autocomplete (1.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Country
vi: Quốc gia

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Region
vi: Vùng

en: Address
vi: Địa chỉ

en: County
vi: Hạt

en: Locality
vi: Vùng

en: Dependency
vi: Phụ thuộc

en: Layers
vi: Lớp
