Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Region
eo: Regiono

en: Continent
eo: Kontinento

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
