Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Region
eu: Atal

en: Address
eu: Helbidea

en: Dependency
eu: Dependentzia
