Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Region
lt: Sritis

en: API Key
lt: API raktas

en: Address
lt: Adresas

en: County
lt: Grafystė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
