Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Address
mr: पत्ता
