Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Dependency
my: မှီခိုသည့်အရာများ
