Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Region
gl: Área

en: Address
gl: Enderezo

en: Dependency
gl: Dependencia
