Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Address
bo: ས་གནས
