Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Language
he: שפה

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Region
he: איזור

en: Address
he: כתובת

en: Continent
he: יבשת

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Dependency
he: תלות

en: Layers
he: שכבות
