Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Locality
kn: ಪ್ರದೇಶ

en: Layers
kn: ಪದರಗಳು
