Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: error
af: fout

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: To
af: Aan

en: From
af: Van
