Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: error
bg: грешка

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
