Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: error
cy: gwall

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan
