Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: error
is: villa

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: To
is: Til

en: From
is: Frá
