Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
