Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
