Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: error
sk: chyba

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
